Де працюють кращі вчителі в Тернополі, назвали п'ять найкращих (ФОТО)

Переможців обласного туру всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2019" визначили у Тернополі. Про це повідомляє канал Тернопіль1.

Цього року кращого педагога обирали у 5-ти номінаціях: географія, основи здоров’я, захист вітчизни, вчитель інклюзивного класу і французька мова. Заступник директора ТОКІППО Ольга Когут каже, у кожній номінації була різна кількість учасників. Найчисельнішою була номінація «географія», у якій в обласному етапі взяли 16 вчителів. 

Загалом відзначили 20 лауреатів і обрали 5 кращих вчителів у кожній номінації. Учасники отримали цінні призи, зокрема, мультиварку, грошову винагороду, а також призи від спонсорів – книжки і посібники.  

Вперше цього року у конкурсі запровадили нову номінацію – вчитель інклюзивної освіти.

Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома зазначила, що надалі кожного року планують відзначати тих, хто прагне змінювати дітей з особливими освітніми потребами. 

У сюжеті Тернопіль1 йдеться, що переможці обласного туру далі братимуть участь у всеукраїнському етапі, який проведуть у квітні. Переможцю загальнонаціонального етапу присвоюють звання "Заслужений вчитель України".

тернопіль вчитель педагоги найкращі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі