Тернополянин розпочав "холодну війну" із ЖЕКом за гарячу воду (ВІДЕО)

У квартирі тернополянина від вересня немає гарячої води. До журналістів каналу Тернопіль1 звернувся мешканець вул. Лепкого Василь Підгреблі. 

Василь Підгребля живе на вул. Лепкого, 9/45  вже 45 років. Каже цьогоріч спіткала його проблема. Справа в тому, що у його квартирі немає гарячої води. Чоловік пригадує, з вересня 2018-го з крану замість гарячої - тече ледь тепла. І, скаржиться пан Василь, для того щоб дочекатись навіть теплої води, треба довго зливати холодну. А це відповідно і більша плата за комунальні послуги. 

"От я пішов в ЖЕК, звернувся до головного інженера. Вона сказала, що вирішить. Пройшов місяць і нічого не вирішили", розповідає Василь Підгребля. 

Чоловік каже, комунальники до нього приходили двічі. Перший раз - через місяць після звернення. Тоді зафіксували,  що тече тепла вода і пішли, нічим не зарадивши. Другий раз проблему намагались вирішити нещодавно. 

Пан Василь каже, вже з'ясовував юридичні аспекти цього питання. Прочитав, що відповідно до закону гаряча вода повинна мати 50 - 75 градусів цельсія. Чи відповідає цим нормамам вода у його квартирі, комунальники так і не сказали, адже приходили без приладів, які можуть виміряти температуру води. Аби з'ясувати в чому причина відсутності гарячої води, ми звернулись у ПП "Люкс". Це ЖЕК, який обслуговує дану вулицю.

Головний інженер та юрист коментувати ситуацію на камеру нам відмовились, кажуть з'ясовуватиме обставини комісія. Ми ж сподіваємось, що хоча б там отримаємо коментарі від уповноважених осіб, і спільно нам вдасться вирішити проблему Василя Підгреблі. Тож завтра у новинах чекайте продовження історії.

тернопіль гаряча вода жек
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі