
11:04, 1 лютого 2019 р.
Підприємця із Тернопільщини пограбували у Чернівцях

У Чернівцях незнайомий чоловік ударив підприємця з Тернопільської області ззаду пляшкою по голові, відібрав рюкзак, у якому знаходилися 349 тисяч гривень і втік у невідомому напрямку.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Чернівецької області
Як зазначають у відомстві, а спецлінію "102" звернувся 44-річний чоловік звернувся 28-го січня о 15.00.
На місце події невідкладно направилась слідчо-оперативна група Шевченківського відділення поліції разом з кінологом. На пошук злочинця були зорієнтовані наряди патрульної поліції та працівники оперативних підрозділів ГУНП.
У Чернівцях зловмисник побив і пограбував підприємця із Тернопільщини
"Першочергові пошукові та слідчо-оперативні дії не дозволили поліцейським затримати злочинця за "гарячим" слідом. Подальші розшукові заходи та результати відпрацювання кола знайомих потерпілого вивели на слід двох чернівчан. Один з них, раніше судимий за грабіж, був знайомим з жертвою та виявився замовником злочину, другий – став його виконавцем. Частину коштів своєї жертви зловмисники встигли витратити, решту грошей поліцейські вилучили під час їх затримання", - йдеться у повідомленні.
Нападникам оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 4 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:50, 30 травня
5
14:58, 2 червня
17
12:17, 2 червня
19
22:44, 25 травня
4
10:38, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі