На Тернопільщині рибалки з усієї області зберуться, аби позмагатись хто кращий

У Теребовлянському районі відбудеться VІІ-й відкритий Чемпіонат Теребовлянського району з лову риби з криги на мормишку. Змагання стартує 10 лютого 2019 року на водоймі в районі села Романівка Теребовлянського р-ну, Тернопільської області.

Змагання проведуть в двох номінаціях:

- «спорт» - два тури тривалістю по 2,0 год;

- « любителі» - один тур тривалістю 4 год. 30хв.

До участі в змаганнях допускаються спортсмени та любителі рибного лову Тернопільської області та інших регіонів України, які за віком не молодші 16 років. В номінації «спорт» команда складається з 3 учасників, змагання проводяться в командному та індивідуальному заліках. В номінації «любителі» змагання проводяться в індивідуальному заліку.

До зважування прийматимуть всі види риби, спіймані на дозволену наживку. Розмір риби не лімітується. Виловлена учасниками риба зберігатиметься в спеціально виданих пакетах.

Зважування: після сигналу про закінчення змагань спортсмени залишаються в своїх секторах. Судді збирають рибу в кожному секторі окремо. Зважування проводитиметься на березі у присутності учасників змагань. Результат заноситься в протокол та підтверджується підписами суддів і спортсмена.

Детальніше про змагання ТУТ.

Попередня реєстрація відбувається в магазині «Рибак Рибаку» та на сторінці в Facebook або за тел. 0673500235.

На Тернопільщині рибалки з усієї області зберуться, аби позмагатись хто кращий , фото-1
тернопіль теребовля романівка лов риба чемпіонат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі