Тернополян "дійшов" до Президента, чоловік просить провести капітальний ремонт на автомобільній дорозі міжнародного значення М-19

Качановський Роман зареєстрував електронну петицію на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України.

Чоловік просить провести капітальний ремонт на автомобільній дорозі міжнародного значення М-19.

Він зазначає, що траса на відрізку "Тернопіль-Чернівці" перебуває у жахливому стані: на окремих ділянках проїзна частина фактично зруйнована, узбіччя відсутні, дорожні знаки та розмітка – знищені.

"Жахливий стан міжнародної дороги М-19 змушує міжнародних перевізників оминати територію України для транзиту, що, відповідно, завдає непоправні втрати для українського бюджету та інвестиційної привабливості держави. Окрім того, зруйнованість дороги М-19 на відрізку Тернопіль-Чернівці є причиною численних ДТП, у тому числі з тяжкими наслідками, що потребує вжиття невідкладних заходів для зниження рівня аварійності та захисту життя і здоров'я громадян", – йдеться у петиції.

Автор звернення просить посприяти невідкладному виділенню бюджетних коштів для проведення капітального ремонту з будівництвом об'їзної дороги навколо міста Теребовля, влаштуванням додаткових смуг руху, шляхопроводів та багаторівневих розв'язок.

Аби петицію розглянули, її має підтримати 25 тисяч осіб. До кінця голосування залишилося 89 днів.

Тернополян "дійшов" до Президента, чоловік просить провести капітальний ремонт на автомобільній дорозі міжнародного значення М-19, фото-1
М_19 теребовля тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі