Тернопільський поліцейський розповів про врятовані ним під час роботи життя (ВІДЕО)

Олександа Мдинарадзе вступив до лав поліції на початку її реформи. Він розповів, на яких викликах йому довелося побувати за ці три роки і кого довелося рятувати попри будь-які страхи.

Заступаючи на зміну, патрульні не знають, що на них чекатиме цього разу, і чим закінчиться той чи інший виклик. Декілька змін тому Олександр Мдинарадзе із напарником приїхали на виклик про затоплення квартири. Але у помешканні по-сусідству інспектори почули істеричні крики. Уже в оселі на підлозі вони побачили чоловіка, якого зводили судоми.

Хлопець вступив до лав патрульних на початку реформи поліції. Тоді був гравцем тернопільської футбольної команди “Нива”. До ідеї служити українському народові та захищати його Олександра підштовхнув батько. Тоді хлопець зрозумів: нова реформована поліція – це те, чому він готовий себе присвятити.

Олександр почав патрулювати вулиці Тернополя три роки тому. У роботі він часто ризикує власним життям для порятунку інших. І хтозна, можливо у мить, коли ви дивитесь це відео, Олександр Мдинарадзе якраз ловить правопорушника або рятує комусь життя.

Детальніше у відео "TV-4".

Врятовані життя тернопільський поліцейський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі