Що слід знати тернополянам про передбачення бабака Тимка (ФОТО)

Харківський бабак Тимко знає, якою буде весна і хто займе трон в серіалі "Гра престолів". На біостанції Каразінського університету в селі Гайдари Зміївського району розбудили бабака Тимка ІІІ, який передбачає погоду.

Згідно з його прогнозом, весна настане у квітні. В цьому році бабак спрогнозував, що весна буде пізньою.

"У березні очікуються заморозки, а весна настане у квітні", — так витлумачила передбачення Тимка ІІІ нова "берегиня бабака" Надія Токарська.

Крім того, харківський чотирилапий "синоптик" бабак Тимко ІІІ дав прогноз щодо того, хто займе Залізний трон у популярному серіалі "Гра престолів". Згідно з його прогнозом, у серіалі переможе Король ночі. Тимко ІІІ передбачав погоду вдруге. у 2018-му він напророкував ранню весну, а також те, що життя на Марсі є.

Як повідомляє "20 хвилин", День бабака щороку відзначається у світі 2 лютого. Вважається, що в цей день потрібно спостерігати за бабаком, що вилазить зі своєї нори. Слідкуючи за його поведінкою, можна спрогнозувати прихід весни.

День бабака - традиційне свято в США і Канаді, але з недавніх пір воно стає все більш популярним і в Україні. Згідно з повір'ям, якщо день похмурий, бабак не бачить своєї тіні і спокійно залишає нору — значить, зима скоро закінчиться, і весна буде ранньою. Якщо ж день сонячний, бабак бачить свою тінь і, лякаючись її, ховається назад у нору — буде ще шість тижнів зими. 

Що слід знати тернополянам про передбачення бабака Тимка (ФОТО), фото-1
Бабак Тимко прогноз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі