У селах на Тернопільщині стоїть стійкий неприємний сморід через викиди у річку відходів (ФОТО)

У Збаразькому районі Тернопільської області здійснюються несанкціоновані скиди забруднених стічних вод у річку Гніздечну. Ймовірним забруднювачем виступає Зарубинський спирт завод. У селах, де протікає річка із відходами, стоїть різкий неприємний запах. Про це розповідає Ігор Кузин на своїй сторінці в соцмережі.

"Такі випадки є непоодинокими у Тернопільській області. Незадовільний гідроекологічний стан більшості малих річок Тернопільщини зумовлює необхідність швидкого вирішення даної проблеми. 

Тернопільський міський відокремлений підрозділ НЕЦУ звертається до Екологічної інспекції у Тернопільській області, Збаразької районної державної адміністрації, Управління водних ресурсів Тернопільської області із проханням негайно втрутитись у ситуацію та посприяти якнайшвидшому вирішенню проблеми", - розповідає чоловік.

У селах на Тернопільщині стоїть стійкий неприємний сморід через викиди у річку відходів (ФОТО), фото-1 У селах на Тернопільщині стоїть стійкий неприємний сморід через викиди у річку відходів (ФОТО), фото-2 У селах на Тернопільщині стоїть стійкий неприємний сморід через викиди у річку відходів (ФОТО), фото-3 У селах на Тернопільщині стоїть стійкий неприємний сморід через викиди у річку відходів (ФОТО), фото-4
тернопіль річка відходи спиртовий завод сморід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі