Тернопільські дівчата обрізають волосся задля онкохворих дітей (ВІДЕО)

Тернопільські дівчата  обрізають волосся задля онкохворих дітей, Тетяна Ілюк

Відрізати волосся заради онкохворих дітей. Сьогодні Всесвітній день боротьби проти раку. В Україні діє всеукраїнська акція, яка має наметі зробити перуки для хворих на рак. Долучаються до ініціативи небайдужі тернополяни. Свої коси дівчата віддають на виготовлення перуки для дітей, які пройшли хіміотерапію та втратили власне волосся. Розповідає Тернопіль1.

"Hair for Share"  – таку акцію започаткували у Львові та підтримали у Тернополі. Дівчата, які чергували в медичному центрі помітили, що онкохворі діти дуже переймаються втратою волосся. Відтак шестеро волонтерок започаткували всеукраїнський флешмоб. В ньому закликають небайдужих віддати обрізане волосся на виготовлення перук. 

Про акцію "Hair for Share" випадково дізналась і тернополянка Соломія Табака. Дівчина згадала, що уже рік зберігає вдома 45 см обрізаного волосся. "Я одразу подумала, що це хороша акція. Моє волосся неначе чекало на цю акцію. У мене дуже швидко відростає. Тому, я вже чекаю можливості ще раз віддати волосся та поділитись частинкою себе", каже Соломія Табака.

Тернополянка Соломія про флешмоб розповіла й іншим. З радістю акцію підтримала молодша сестра дівчини Софія. Вона якраз збиралась у перукарню на стрижку. Відтак, обрізані коси не викидала – 30 см волосся віддала на добру справу. Тепер ходить із стрижкою під каре і радіє можливості допомогти хворим діткам. 

"Це дуже класно коли ти можеш допомогти ближньому. Це не потребує ніяких затрат. Відтак, кожен може поділитись частинкою себе. Давайте робити добро разом", закликає Софія Табака. 

Учасниці акції фотографуються з відрізаним волоссям та постять фото у соцмережах з хештегом #HairForShare. За два місяці флешмоб підтримало понад 150 жінок, зазначили організатори. Відтак, зібрали більше восьми кілограмів волосся й виготовили 10 перук. Їх віддадуть онкохворим дітям, якими опікуються благодійні фонди "Таблеточки" та "Крила Надії". Дізнавшись про акцію вже понад 300 хлопчиків та дівчаток виявили бажання отримати такі перуки.

тернопіль волосся акція онкохворі діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі