Колектив б'є на сполох: стару тернопільську аптеку у центрі міста хочуть закрити

Комунальну аптеку №78, що у центрі міста на вулиці Руській хочуть закрити. Це мають зробити вже післязавтра (8 лютого).

Колектив "Тернопільської комунальної Аптеки №78" вкрай стурбований таким ходом подій.  

"Аптеці цього року виповнюється 60 років, а "Влада" міста Тернопіль хоче її закрити. Аптека здійснює безперервний рецептурний Відпуск інсулінів, препаратів по проекту "Доступні ліки", безоплатний відпуск лікарських засобів учасникам АТО, хронічним та важкохворим людям , дітям-інвалідам, займається виготовленням екстемпоральних лікарських форм.

В Аптеку надійшов лист про те що 8.02.2019 р. о 11:00 Аптеку закриють. Просимо Вас допомогти врятувати від закриття Тернопільську комунальну Аптеку №78, яка за роки існування стала для людей не лише Аптекою, а й частиною історії міста Тернопіль. Допоможіть врятувати Аптеку!"- Йдеться у повідомленні Оксани Подоляк.

Зазначемо, що Аптека №78 обслуговує не лише все місто, але й ближні села (Бірки, Великі Гаї, Смиківці, Біла, Велика Березовиця). Жодна приватна, мережева аптека не зможе виконати і половини цих функцій.

Колектив б'є на сполох: стару тернопільську аптеку у центрі міста хочуть закрити, фото-1 Колектив б'є на сполох: стару тернопільську аптеку у центрі міста хочуть закрити, фото-2
Аптеку закриють 78
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі