"Мені треба ходити, в мене дитина хвора": тернополянці потрібно 110 тис. грн на операцію

З проханням допомогти своїй сусідці одужати звернулася тернополянка пані Анна. Жінка перейнялася долею сусідки, бо каже, що їй справді немає від кого чекати допомоги.

А на операцію заміни суглоба потрібні 110 тисяч гривень, пише 20 хвилин.

- Моїй сусідці Ганні Романівні Макогін 67 років. Вона виховує дитину інваліда 1 групи. Там особлива ситуація. І сама жінка дуже хвора, вона ледь ходить, суглоб стертий повністю, а ще дитині треба дати раду. У неї нікого більше немає, допомогти нікому.

Ганні Макогін потрібна операція заміни кульшового суглобу, але на це у жінки немає коштів.

- Там справді біда, - продовжує сусідка, - їй недавно оперували жовчний, то лікарі не взяли ні копійки, бо там справді нема звідки взяти гроші.

На операцію заміни суглоба потрібно зібрати 110 тисяч гривень.

- Як ви думаєте, допоможуть їй? Зараз багато людей просять допомоги, особливо для хворих дітей. Так, дітям швидше допоможуть, а хто допоможе старшій жінці? Хай би їй допомогли, вона багато нещастя зазнала, - звертається до небайдужих людей пані Анна.

Сусідка звернулася з листом про допомогу в Товариство Червоного Хреста, у кілька ЗМІ, піде і до благодійників в місті, і хоче розмістити прохання про допомогу в церквах.

- Тернопільська міська організація Товариства Червоного Хреста просить надати цільову матеріальну допомогу на лікування Макогін Ганні Романівні 1952 р.н , жительці м. Тернополя, з діагнозом “Лівобічний коксартроз”. Жінка хворіє більше 3-х років. Жінці потрібна заміна кульшового суглобу, але на це вона немає коштів. Ганна Романівна проживає сама та виховує дитину-інваліда. Сердечно просимо проявити милосердя і допомогти жінці одужати, - йдеться в листі Червоного Хреста.

Ганна Макогін каже, що хоче їхати на операцію в Чернівці.

- Я боюся тут йти, я вже старша людина, а там шведська клініка, всі кажуть, що там добре роблять, - каже тернополянка. - А я не можу ходити. От два дні з хати не виходила, то тепер ледь прийшла. Мені треба ходити. В мене дитина хвора. Без мене вона пропаде.

Як допомогти

Картковий рахунок №26206000064571 Макогін Ганна Романівна, МФО 338545 в АТ “Ощадбанк”, ЄДРПОУ 09338500, ІПН одержувача 1928802825. Тел. 067-998-34-69 Ганна Макогін

допомога благодійність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі