В Тернополі відкриють сучасний дитсадок європейського зразка (ВІДЕО)

У Тернополі відкриють новий дитячий садочок, щоправда приватний. На Дружбі приміщення недіючого дитсадка планують реконструювати. Конкурс на право оренди буде оголошений шляхом проведення аукціону в електронній торговій системі "Prozorro.Продажі".

Це приміщення колишнього першого дитячого садка, згодом приміщення було у користуванні Інституту післядипломної педагогічної освіти. Проте, після повернення у 2018 році цього нежитлового приміщення у комунальну власність міста, прийняли рішення про його подальше доцільне використання для дитсадка. Сьогодні про його яскраве минуле нагадують хіба заржавілі гірки та гойдалка. Однак невдовзі у цю будівлю вдихнуть нове життя.

"Оскільки в нас є сьогодні запит від тернопільських батьків, які мають бажання, щоб були створені приватні садки, ми розуміємо, що вони очікують кращу якість надання послуг для дітей",- коментує міський голова Тернополя Сергій Надал.

Міський голова розповідає, облаштування приватного дошкільного закладу дозволить заощадити кошти з міського бюджету та водночас забезпечити якісним навчанням дітей з мікрорайону "Дружба". Найближчим часом оголосять конкурс на право оренди.

"Конкурс буде проводитися через систему "Prozorro.Продажі". Ми очікуємо велику кількість учасників. Сподіваємось, що буде багато бажаючих. Принаймні, дві перших заяви на участь в конкурсі ми вже отримали",- додає Сергій Надал.

Окрім того, каже Сергій Надал, міська рада планує здійснювати виплати компенсації батькам за навчання дітей в цьому приватному садочку. А саме суму, яку місто витрачає на одну дитину протягом року в комунальному закладі дошкільної освіти.

Детальніше у відео "Т1".

Дитячий садок новий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі