• Головна
  • "Проклянем, щоб вам всім відняло мови": на Тернопільщині прихильники РПЦ надіслали листа з матюками вірянам ПЦУ (Фото)
12:17, 13 лютого 2019 р.

"Проклянем, щоб вам всім відняло мови": на Тернопільщині прихильники РПЦ надіслали листа з матюками вірянам ПЦУ (Фото)

10 лютого віряни церкви в селі Дунаїв Кременецького району перейшли у підпорядкування Православної церкви України. На зборах громади більшістю голосів (більше 70 відсотків) було прийнято рішення про перехід до ПЦУ. Але таке рішення не сподобалося прихильникам московського патріархату. Їх реакцію у мережу Фейсбук виклав Петро Жовтовський у мережі Фейсбук.

Реакція прихильників москвинського патріархату на перехід Дунаївської парафії до ПЦУ, пише Погляд.

А 11 лютого московські прихильники закрилися в церкві і проводять свої збори. Десь приблизно12-15 адептів, – так коментує викладену світлину пан Петро.

Цей шматок паперу наробив галасу серед громади. Багато хто дивується, як православні християни можуть писати такі лайливі слова, очевидно, що автор листа ніколи й не знав, що таке Православ’я.

"Не варто очікувати якесь зважене рішення від людей, які не можуть пару слів грамотно до купи зліпити. Думати у них не дуже виходить. Вміють тільки х**ми в анонімних записках крити", – пише Roman Valihura.

"Нещасні люди, не розуміють, що прокльони завжди повертаються до того, хто проклинає", – вважає Ірина Петрівна Мельник.

"Проклянем, щоб вам всім відняло мови": на Тернопільщині прихильники РПЦ надіслали листа з матюками вірянам ПЦУ (Фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПЦУ #РПЦ #конфлікт
Оголошення
live comments feed...