Інспектори продовжують штрафувати тернопільських водіїв через неправильне паркування

Від початку минулого тижня на вулицях міста активно працюють інспектори з паркування управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.

Впродовж тижня за недотримання правил паркування на водіїв-порушників було винесено 62 постанови про адміністративне правопорушення, з яких пільговим періодом для сплати штрафів скористались 30% власників транспортних засобів.

Детальнішу інформацію про обставини винесення постанови про адміністративні правопорушення із зазначенням дати та місця правопорушення, геолокації та фото, можна отримати на сайті Тернопільської міської ради в рубриці «Постанови за порушення правил паркування».

Нагадаємо, у Тернополі на базі управління муніципальної інспекції функціонує сектор контролю за паркуванням транспортних засобів, інспектори якого мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідні дії регулюються Законом України «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», який набрав чинності 27 вересня 2018 року. 

Тернопіль паркування штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі