У тернопільському тролейбусі №3 їхав незвичайний пасажир (ФОТО+ВІДЕО)

Пасажири тролейбуса маршруту №3 їхали на роботу зранку середи з хвостатим пасажиром. Пес забіг в тролейбус біля "Подолян". Після того, як тролейбус проїхав митницю, люди припускали, що йому треба на ринок.

Когось це розвеселило, а хтось взагалі не звертав увагу на чотирилапого. Чия це тварина невідомо: не мав він ні нашийника, ні кліпси. Кондуктор жартував, що везе собаку на митницю. Собака спокійно поводився у салоні, спостерігав, як кондуктор рахує гроші, час від часу підходив до деяких пасажирів. Дівчата знімали собаку на мобілки, а старші пасажири просто дивилися за його переміщенням по салону, дехто взагалі не звертав увагу на тварину.

Як повідомляє "20 хвилин", собака поводився чемно, і навіть дав себе почухати за вушком, нікому не заважав, тож його ніхто і не виганяв з тролейбуса. На деяких зупинках пес підходив до відчинених дверей, але жодна зупинка на Текстильній чи Збаразькій йому не підходила. Люди припускали, що пес їде на ринок.

У тернопільському тролейбусі №3 їхав незвичайний пасажир (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 У тернопільському тролейбусі №3 їхав незвичайний пасажир (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 У тернопільському тролейбусі №3 їхав незвичайний пасажир (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 У тернопільському тролейбусі №3 їхав незвичайний пасажир (ФОТО+ВІДЕО), фото-4
Тролейбус пасажир незвичайний собака Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі