У Тернополі для пенсіонерів влаштували дискотеку (ФОТО)

Тернопільський міський територіальний центр влаштував для людей пенсійного віку ретро-танці.

Як інформують "Тернополяни" з посиланням на повідомлення у мережі Фейсбук, в "Терцентрі" м. Тернополя люди поважного віку мали можливість потанцювати, повеселитись, поспілкуватись, отримати позитивний заряд енергії один від одного.

В Тернопільському територіальному центрі старші самотні люди маю змогу проводити своє дозвілля. Там постійно організовують для своїх підопічних походи в театр, дискотеки та вечори ретро-музики, заняття в басейні, вечори співів. Надають цим людям й безкоштовні послуги швеї чи електрика.

У центрі проводять багато благодійних акцій. Перевіряють для пенсіонерів зір, організовують заняття з плавання, влаштовують різноманітні екскурсії.

Там на постійному обслуговуванні є понад 500 одиноких непрацездатних громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою втратою рухової активності. Тому для цих людей допомагають приготувати їжу, доставити продукти, чи прибрати в помешканні.

Людей пенсійного віку запрошують весело, цікаво та корисно проводити своє дозвілля.

У Тернополі для пенсіонерів влаштували дискотеку (ФОТО), фото-1 У Тернополі для пенсіонерів влаштували дискотеку (ФОТО), фото-2 У Тернополі для пенсіонерів влаштували дискотеку (ФОТО), фото-3 У Тернополі для пенсіонерів влаштували дискотеку (ФОТО), фото-4 У Тернополі для пенсіонерів влаштували дискотеку (ФОТО), фото-5 У Тернополі для пенсіонерів влаштували дискотеку (ФОТО), фото-6
Танці пенсіонери дискотека
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі