У День закоханих одружився учасник тернопільського гурту "Тріоди" (ФОТО+ВІДЕО)

У день Святого Валентина, 14 лютого, Володимир Рибак, учасник тернопільського гурту "Тріода", взяв шлюб з Павлиною Циган у костелі Божого милосердя і Божої Матері Неустанної Помочі.

Як повідомляє "20 хвилин", молодята вирішили повінчатись саме у день всіх закоханих. Наречений Володимир Рибак, учасник колективу "Тріода" пояснює, що хотіли вони одружитись взимку.     

"Коли вибирати дату весілля, чомусь зразу перед очима одразу виникла дата 14 лютого, аби одночасно святкувати день Валентина та весільні річниці", - розповідає співак Володимир Рибак.

А ще пара вибирала дату весілля, яка б припадала на четвер. Бо в молодят половина гостей - музиканти, а вихідні у них зазвичай робочі. 

Перед весіллям пара зустрічалась рік. Кажуть, майже відразу відчули, що кохають один одного.      -

"Нам для того, аби зрозуміти, що ми хочемо провести разом ціле життя багато часу не знадобилось", - пояснює Павлина Циган. 

У День закоханих одружився учасник тернопільського гурту "Тріоди" (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 У День закоханих одружився учасник тернопільського гурту "Тріоди" (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 У День закоханих одружився учасник тернопільського гурту "Тріоди" (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 У День закоханих одружився учасник тернопільського гурту "Тріоди" (ФОТО+ВІДЕО), фото-4
Учасник "Тріоди" весілля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі