Тернополяни попрощалися із протоієреєм Анатолієм Зінкевичем (ВІДЕО)

Тернополяни попрощалися із протоієреєм Анатолієм Зінкевичем (ВІДЕО)

Тернополяни попрощалися із протоієреєм Анатолієм Зінкевичем, якого поховали на території Свято-Троїцького духовного центру на Данила Галицького, що його засновником і був отець.

Мешканці міста згадують його, як мудрого духовного наставника та борця за справедливість. Літургія з чином похорону відбулася у храмі Свято-Троїцького духовного центру 16 лютого.

Як повідомляє прес-служба міської ради, на прощання з отцем прийшли тисячі людей, серед яких і міський голова Тернополя Сергій Надал.

Напередодні панахиду за упокій душі новопреставленого протоієрея Анатолія Зінкевича завершив Патріарх Філарет та висловив співчуття. Похорон відбувся за ієрейським чином. 

Нагадаємо, отець Анатолій відійшов у вічність на 66-му році життя після важкої та виснажливої хвороби. Шістнадцять років він провів у Почаївській Лаврі, потім став керівником парафій на Лановеччині і в Тернополі.

Отець був активним учасником Помаранчевої Революції і Майдану. Також чимало доклався до проголошення єдиної помісної церкви. Його любили й поважали за його відданість Богу і людям.

Детальніше у відео "TV-4".

Тернополяни попрощалися із протоієреєм Анатолієм Зінкевичем (ВІДЕО), фото-1 Тернополяни попрощалися із протоієреєм Анатолієм Зінкевичем (ВІДЕО), фото-2 Тернополяни попрощалися із протоієреєм Анатолієм Зінкевичем (ВІДЕО), фото-3 Тернополяни попрощалися із протоієреєм Анатолієм Зінкевичем (ВІДЕО), фото-4 Тернополяни попрощалися із протоієреєм Анатолієм Зінкевичем (ВІДЕО), фото-5 Тернополяни попрощалися із протоієреєм Анатолієм Зінкевичем (ВІДЕО), фото-6
Анатолій Зінкевич протоієрей прощання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі