"Екстремальне дефіле" організували для учасниць конкурсу краси з Тернополя (ВІДЕО)

Змінили підбори на лижі. Учасниці конкурсу краси "Міс Тернопіль" відвідали тернопільський гірськолижний комплекс "Савич парк". Дівчата кажуть, таким чином вирішили пропагувати здоровий спосіб життя і показати, що в Тернополі є безліч цікавих місць для розваг. Зазначимо, що цьогоріч в конкурсі "Міс Тернопіль" візьме участь 16 дівчат. Переможниця представлятиме наше місто на Всеукраїнському конкурсі краси. Про це у сюжеті Тернопіль1.

Учасниці конкурсу краси "Міс Тернопіль" відвідали гірськолижний комплекс "Савич-парк". Дівчата вирішили доказати -  можуть не лише дефілювати на подіумі, а й активно займаються спортом та готові до екстриму. Серед красунь студентка Юлія Семенюк. Дівчина сьогодні вперше стала на лижі.  "Чесно кажучи, я маю фізичну підготовку, тому що 9 років займалась плаванням. Сьогодні впала тільки 2 рази, але емоції зашкалюють", каже учасниця конкурсу "Міс Тернопіль-2019" Юлія Семенюк. 

Конкурс "Міс Тернопіль-2019" цьогоріч буде ювілейним, адже відбудеться вдесяте. Організатори свята краси зазначають, за корону найкрасивішої позмагається 16 дівчат. Надалі переможниця представлятиме Тернопіль на конкурсі краси "Міс Україна".Зараз дівчата активно готуються до дефіле. З ними працюють хореографи, тренери. Також красуні активно відвідують спортивний зал, долучаються до соціальних та благодійних проектів, каже виконавчий директор Національного комітету "Міс Україна" в Тернопільській області Володимир Заверуха. 

Отож, 16 учасниць вже готові до боротьби. Традиційно кажуть - головне не перемога, а участь, але кожна налаштована на хороший результат. А хто стане кращим - побачимо 29 березня. 

тернопіль конкурС краси моделі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі