• Головна
  • На сайті Тернополя відбудеться інтернет-конференція
11:01, 21 лютого 2019 р.

На сайті Тернополя відбудеться інтернет-конференція

Головне управління ДФС у Тернопільській області спільно з інформаційним порталом 0352.ua продовжує цикл Інтернет-конференцій з питань роз'яснення основних положень Податкового кодексу України та інформування про діяльність Головного управління ДФС у Тернопільській області та Тернопільської митниці ДФС.

Зокрема, 21 лютого з 11.00 до 12.00 год. триватиме Інтернет-конференція на тему «Декларування доходів, отриманих у 2018 році» за участю начальника управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Тернопільській області Лариси Березюк.

Відділ організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДПІ #фіскальна служба #декларування доходів
ТОП новини
Мобілізація пенсіонерів у масовому форматі, 161 000 чоловіків потрапила до списків ТЦК: їх накриють повістки, штрафи, ВЛК
"Прилад, який є майже в кожного, жере електроенергію на страшні суми": працює непомітно, але сильно збільшує платіжки
"Українці не готувалися до такої ціни, новий тариф на електроенергію з 1 грудня": хто заплатить більше за 1 кВт*год?
"Ці області України зникнуть, планується реформа устрою": карта України може радикально змінитися
Оголошення