Тернопільський пластичний хірург безкоштовно прооперує дівчину, яка травмувала у дитинстві ніс (ВІДЕО)

У Тернополі пластичний хірург готовий зробити пластику безкоштовно. З числа усіх охочих Микола Никитюк обрав 10-тьох, які найбільше потребують певних корекцій у своїй зовнішності.

Готується до операції і Ліля Тимошевська. Ще у дитинстві дівчина випала з вікна. Відтоді у неї деформований ніс. Ліля зізнається, через свою зовнішність часто комплексує. І хоча до дивних поглядів та обговорень з часом звикла, все ж каже, це образливо.

Зараз дівчині 21. Вона кругла сирота. Попри те, не падає духом, займається спортом, призерка чемпіонату України з жиму. Та мрія змінити зовнішність не покидає Лілю.

У соцмережах тернополянка знайшла інформацію про лікаря-хірурга та його благодійну акцію. У повідомленні йшлось про безкоштовну операцію для людей, які комплексують через свою зовнішність. Не вагаючись Ліля одразу пішла на консультацію. Зараз студентка готується до хірургічного втручання.

"Проект благодійний. Колись, коли я працював у звичайній поліклініці хірургом, то бачив, що багато людей не мають грошей навіть на звичайні операції і була така мрія, щоб з часом складні операції можна було виконувати за свій рахунок, щоб пацієнту не треба було платити",—  розповідає лікар-хірург Микола Никитюк.

Лікар каже, таких людей, як Ліля є чимало. Усім їх потрібна допомога, адже за час анонсування акції більше 100 людей подали заявки на участь. Зголоситись можна було у соцмережах на сторінках лікаря Никитюка. А сам медик каже, тішить те, що й інші лікарі з розумінням ставляться до акції. Допомагають приміщенням, обладнанням, консультаціями.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Пластичний хірург безкоштовно операція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі