Аферисти чи й справді "за все треба платити": мешканці Тернопільщини не зарахують рекорд України, поки та не заплатить (ФОТО)

Аферисти чи й справді "за все треба платити": мешканці Тернопільщини не зарахують рекорд України, поки та не заплатить, Тетяна Ілюк

«Скільки коштує рекорд!?» – обурливо та риторично запитує чортків’янка Христина Глухан на своїй сторінці у Facebook. Дівчина подала заявку на реєстрацію рекорду України, а їй відповіли, що за це треба заплатити 13 тисяч. І це зі знижкою. Пише Терен.

Христина – першовідкривач у номінації «Найбільша церква у техніці модульне оригамі». Її паперовий Собор Верховних апостолів Петра і Павла нещодавно активно розлетівся мережею, сайти один за одним публікували новину про її творіння.

Тож дівчина вирішила подати заявку на рекорд України. На щастя, заявку схвалили, але виявилось, що послуга реєстрації  рекорду – платна. Вартість – 19450 грн, але для Христини зробили «знижку», знизивши ціну до 13615 грн.

Аферисти чи й справді "за все треба платити": мешканці Тернопільщини не зарахують рекорд України, поки та не заплатить (ФОТО), фото-1

Христина розповіла, що така сума для неї не підйомна, тож від задумки довелось відмовитись.

«Шкода, що ціна за талант така велика. Осад на душі, а в голові думка «за все в житті треба платити», – підсумувала майстриня.

Тернопіль рекорд орігамі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі