Через кір на Тернопільщині запровадили вимушені канікули

П’ятнадцять школярів захворіло на кір в одній з шкіл Золотопотіцької ОТГ. Відтак у загальноосвітньому навчальному закладі запровадили вимушені канікули.

Загалом ситуація з кором на Тернопільщині неблагополучна, – констатують в обласному лабораторному центрі. Область належить до регіонів з найбільшою кількістю хворих. А загалом по Україні від початку року на кір захворіло до двадцяти тисяч людей, – повідомляє МОЗ.

На Тернопільщині реєструють нові випадки захворювання майже щодня, – каже завідувач відділу обласного лабораторного центру Марія Павельєва. Також фахівці виявляють нові спалахи, повідомляє зз.

«За даними моніторингу інфекційної захворюваності, проведеного фахівцями Державної установи «Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України», в області 18 лютого 2019 року за первинними терміновими повідомленнями зареєстровано 63 випадки інфекційних захворювань, з них на кір – 37 випадків. Відтак епідемічна ситуація із захворюваності на кір в області кваліфікується як неблагополучна».

Нові спалахи кору реєстрували у Підволочиському, Теребовлянському і в Тернопільському районах.

Тернопільщина кір карантин школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі