"Кількість підписників зросла вп'ятеро": священик з Тернопільщини вже рік проводить спільні молитви в Instagram (ФОТО)

20 лютого збігає рік по тому як було запропоновано отцем Василем Германюком, священиком УГКЦ Скали-Подільської, приєднатись до спільної молитви в Instagram, яку він започаткував для для усіх охочих спільно прославляти Бога.

"Якщо людина прокидається вранці і першим її кроком є відкриття Instagram, щоб глянути хто що там вподобав і кинув новенького, я пропоную, по совісті, духовну альтернативу – помолитись разом зі мною ранішню й вечірню молитву у прямій трансляції і згодом, в записі на 24 години. Це своєрідна допомога тим, хто прокинувшись, забув змовити "Отче наш" і "Богородице Діво", адже одним з найперших дій зранку та перед сном має бути подячна молитва", – пояснює священнослужитель.

Як інформує прес-служба парафії УГКЦ Скали-Подільської, восени 2017 року отець задумав допомогти декільком своїм підписникам, молодим парафіянам, не забувати про ранкові моління хоча б по неділях, та згодом, коли цей задум був запропонований через Інтернет усім охочим, з 20 лютого 2018 року тих, хто бажав отримати благословення ставало щораз більше.

До популяризації духовної ініціативи отець мав біля 500 осіб, які за ним стежили, а через рік їх стало майже 2700. Окрім молоді долучаються люди усіх вікових категорій. Серед підписників є чимало заробітчан, які потребують духовної підтримки. Збільшення кількості бажаючих помолитися викликало у о. Василя бажання зробити моління якомога частішими і систематичними. То ж недільна молитва переросла у щоденні прямі трансляції вранці і ввечері з короткими повчаннями і благословенням. Згодом священик розпочав транслювати недільну Святу Літургію, цікаві урочистості на парафії та публікувати потрібну вірянам духовну інформацію.

Отець Василь Германюк, продовжуючи такого роду сучасну релігійну роботу, заохочує долучатися до молитви в Instagram, будувати спільноту, яка щоденно славитиме Господа. Щоб брати участь варто лише стежити у профілі за сторінкою священнослужителя за посиланням @hvmnew.

"Кількість підписників зросла вп'ятеро": священик з Тернопільщини вже рік проводить спільні молитви в Instagram (ФОТО), фото-1 "Кількість підписників зросла вп'ятеро": священик з Тернопільщини вже рік проводить спільні молитви в Instagram (ФОТО), фото-2 "Кількість підписників зросла вп'ятеро": священик з Тернопільщини вже рік проводить спільні молитви в Instagram (ФОТО), фото-3 "Кількість підписників зросла вп'ятеро": священик з Тернопільщини вже рік проводить спільні молитви в Instagram (ФОТО), фото-4
Instagram молитви Василь Германюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі