• Головна
  • Анатолій Гриценко: «На відкритих дебатах кандидати на посаду президента повинні показати свою команду та чесно відповісти на запитання громадськості»
Політичні новини
13:24, 20 лютого 2019 р.

Анатолій Гриценко: «На відкритих дебатах кандидати на посаду президента повинні показати свою команду та чесно відповісти на запитання громадськості»

Політичні новини
Анатолій Гриценко: «На відкритих дебатах кандидати на посаду президента повинні показати свою команду та чесно відповісти на запитання громадськості»

У вівторок, 19 лютого, кандидат у президенти України, керівник політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко відвідав Тернопільщину. У Тернополі він дав прес-конференцію, а згодом зустрівся з виборцями у Чорткові. Своїм виборцям політик розповів, які кроки готовий зробити для гідного, самодостатнього та свідомого життя українців.

За його словами, аби українці почували себе у безпеці та захищено, потрібно, передусім, налагодити адекватний діалог «громадянин-глава держави», де кожен буде чути один одного та спільно йти в одному напрямку.

Анатолій Гриценко чи не єдиний кандидат у президенти, котрий готовий відкрито працювати з молоддю та для молоді. Тому й з завдань його політичної програми – підготовка основи, на якій уже інші - молоді та прогресивні люди, - будуватимуть Україну.  Саме через це, як запевнив громадськість Гриценко під час зустрічі, він готовий йти лише на 5-річний термін. За цей час «вичистить» Україну від корупції, налаштує чесну й неупереджену судову та антикорупційну системи. Щодо повернення Криму та Донбасу – це можливе лише на вигідних для України умовах.

Ні призову! Тільки контрактна армія

Визначальним для розвитку підприємництва  в Україні є те, що кожна людина, від звичайного продавця на ринку до власника великого бізнесу, буде впевнена та захищена від посягань контролюючих державних органів. Це забезпечить злагоджена робота Антимонопольного комітету. Монополії не повинно бути в Україні. Повинен бути закон, перед яким будуть рівні усі власники бізнес-структур. У всіх мають бути рівні умови на працю, захищеність та перспективи розвитку. Коли бізнесмени будуть захищені – вони розвиватимуть свій бізнес в Україні, а це гарантує більші інвестиційні вкладення та заручення більшої кількості іноземних інвесторів.

Під час зустрічей з політком люди одностайно вказують на те, що стомились від постійної напруги та переживань за власну безпеку. Та бажають спокійного життя для своїх нащадків, захисту держави та розвитку України. На запитання про те, як захистить від агресора, що посягає на нашу країну, Анатолій Гриценко навів приклади конкретних кроків. 1 – НІ обов'язковому призову. Повинна бути лише професійна контрактна армія. 2 – Створення військового резерву. Професійні військові, що будуть у постійній готовності. 3 – Організація  оборони на місцях. У територіальній обороні братимуть участь люди, які уже мають військову підготовку, але не хочуть щодня носити військову форму, вони захищатимуть свою місцевість (своє місто, село, район, область), коли прозвучить сигнал тривоги.

До суду, аби почистити реєстр від «мертвих душ»

Щодо фальсифікації виборів, політик зазначив, що їхня команда добивається в суді, аби усі кандидати у президенти мали доступ до реєстру виборців. Це забезпечить прозорість та відкритість у списках виборців та унеможливить голосування п’яти мільйонів  «мертвих душ». Тому на сьогодні важливо чітко перевірити реальну кількість виборців.

Також під час прес-конференції Анатолій Гриценко відкрито закликав вийти у прямий ефір центральних каналів на дебати усіх потенційних кандидатів на посаду президента. Сьогодні, переконаний політик, важливими є прозорість та відкритість. Тому вважає, що український народ має на власні очі побачити, яким зараз є кожен з висуванців. Люди повинні бачити, кого обирають та хто йде у команді  їхнього обранця.

«Досить популізму й віртуальних виборів з віртуальними обіцянками, роздати всім усе, збільшити вдвічі, вчетверо чи вдесятеро. Дебати у прямому ефірі - це єдиний спосіб відділити професійність від популізму, реальний план дій - від фальші. Я готовий вийти на дебати з нашою командою, поважливе ставлення до опонентів - гарантую. Досить слоганів, бордів і реклам, фейків і популізму! Хто не боїться світла - виходимо до людей, у прямий ефір. І нехай люди зроблять свій свідомий вибір», – підсумував  Анатолій Гриценко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Анатолій Гриценко #Громадянська позиція #Вибори 2019 #кандидат у президенти #президентські вибори
Оголошення
live comments feed...