Лікарні на Тернопільщині італійська громада передала реанімобіль (ФОТО)

Чортківська комунальна районна лікарня отримала необхідну допомогу – реанімобіль на основі "FIAT Ducato" від Асоціації Італія-Україна (Болонія), громадської організації українців в Італії.

Як інформує "Чортків life", вкотре посприяла в отриманні реанімобіля Бучацька єпархія УГКЦ, зокрема, Преосвященніший Владика Дмитро Григорак, волонтери Ціхоцький Віталій, Анатолій Кноль та ін.19 лютого Преосвященнішим Владикою відбулося освячення транспортного засобу та вручення ключів головному лікарю ЦКРЛ Чортківському Роману Володимировичу.

Варто зазначити, що автомобіль швидкої допомоги за своїм укомплектуванням підходитиме як для перевезення важкохворих, так і людей з інвалідністю. А це, однозначно, спростить систему першоякісної допомоги.

"Слова вдячності друзям з Associazione Italia-Ucraina. Особливо пані Любі, голові асоціації, та братству з Модени – Ігору Лісному із другом, пані Оксані, а також безвідмовному Массіміліано. Дякую всім, хто просто хотів зробити добру справу!", – повідомив волонтер Анатолій Кноль.

Втім, наразі авто використовувати у якості карети швидкої допомоги ще рано. У ній ще треба вмонтувати ЕКГ та дихальний апарати, дефібрилятор, ноші і т.д. Попри все, італійський "Fiat" вже зараз годиться для експлуатації, як санітарне авто.

Лікарні на Тернопільщині італійська громада передала реанімобіль (ФОТО), фото-1 Лікарні на Тернопільщині італійська громада передала реанімобіль (ФОТО), фото-2 Лікарні на Тернопільщині італійська громада передала реанімобіль (ФОТО), фото-3
Реанімобіль Чортків італійська громада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі