"Падаючи на сніг": тернопільський співак знімає кліп про реалії життя військових (ВІДЕО)

Фотосесія – перший етап зйомок четвертого кліпу Андрія Підлужного. Цього разу співак присвячує кліп військовій тематиці.

Розповідає, на жаль, таких пісень сьогодні дуже мало. Та потрібно пам'ятати кожного, хто віддав своє життя за мир в Україні. Пісня "Падаючи на сніг" розповідає про 15 військових Тернопільської 44-тої артилерійської бригади, які загинули на сході.

"Ця пісня - це роздуми людини, як а сьогодні є вчителем чи науковцем десь у мирному житті, а завтра вже їде в машині бойовій і зустрічає противника, не маючи відповідних навичок...."- Пояснив співак Андрій Підлужний.

"Випала роль старшого солдата, який з молодими робить роботу на війні".- Розповідає відмий гуморист Гриць Драпак, який теж бере участь у зйомках. 

Також до зйомок залучили військових. 

"Я буду грати медика, який з поля бою забирає пораненого і відвозить у безпечне місце".- Зазначила молодший лейтинант Юлія Шкугра.

Андрій Підлужний розповідає, що для кінокліпу не хотіли використовувати кадри із інших кліпів, тому зніматимуть на полігоні, залучивши бойовий транспорт і піротехніку.

Детальніше у відео "Т1".

Андрій Підлужний відеокліп
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі