Відома тернопільська письменниця вважає, що ми всі живемо на смітнику, хоч і вдягнені в модні речі

Навіть якщо ми купуємо дорогі речі за кордоном, в Україні нас чекає бруд та сміття на дорогах.

Про це йдеться в дописі письменниці Ганни Осадки у Facebook.

"Зайшла два тижні тому в Римі у триповерховий магазин одягу Zara, там якраз сезонний розпродаж був, взяла вишиванку поміряти, а людей - тьма, стою біля примірочної, чекаю, коли звільнять кабінку.

Виходить жіночка з купою лахів, каже мені: "Уно мінуто, сеньйора, скузі", щось там ще домірює, ну, тоді я заходжу, а за дві хвилини чую той самий голос, який кричить до сусідньої кабінки:"Ілонка, слиш, Ілонка, вибрась вот ета вот всьо, што ти набрала мєрять па акциє, я тут тєбє с новой калєкциї кофтачку нашла! Што же ти в старой калєкциї будєш па Кієву хадіть, как дура!!!"...

Згадала це нині, коли поверталася з роботи українськими смітниками - бо таки смітниками, а не узбіччями, бо сніг зійшов, а купи мотлоху лишилися, всі оті пластикові пляшки, папірці й собачі екскременти, і надія єдина - що прийде колись весна і виросте трава, і до часу замаскує оце от все.

І сказала подумки отій Ілонці: "Жінко, яка різниця, в новій чи старій колекції Zara ти ходитимеш, якщо однаково і ти, і я, і всі ми живемо на одному спільному смітнику(((", - йдеться в дописі.

Ганна Осадко сміття роздуми
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі