Чому люди бояться ходити вечірнім Тернополем? (ФОТО)

Тернополяни нарікають на те, що змушені у вечірній час доби ходити неосвітленими вулицями, наражаючи себе на небезпеку. За словами місцевих мешканців, подекуди шлях додому доводиться освічувати собі ліхтариком у мобільному телефоні.

Про це пишуть Тернополяни з посиланням на допис у мережі «Фейсбук».

«Це не ніч, це тільки вечірній час — 19 год., такою яскраво освітленою дорогою, підсвічуючи ліхтариком з телефону, повертаються люди з роботи по вулиці, з проспекту Злуки на мікрорайон Канада... Поруч школа, парк... Питання до керівників міста, тернополяни не заслуговують ходити освітленими вулицями, чи це вже відноситься до забаганок???» , — пише пані Наталія, публікуючи на підтвердження своїх слів промовисте фото абсолютної темноти довкола.

За словами жінки, на проїзній частині дороги навіть не видно чи хтось, бува, не переходить дорогу, адже на даному відрізку шляху — жодного увімкненого ліхтаря.

Попри це, у коментарях тернополяни радять не писати пости у ФБ, а зайнятися питанням на ділі, а не на словах.

«Замість того, щоб писати тут, збирайте ініціативну групу і пишіть звернення. Підіть на прийом до замісника відповідального за ділянку. Принаймні до начальника ЖЕКу відповідної території сходіть. Чи депутата за якого голосували, дістаньте… Якщо перелічене не дасть результату, тоді вже пишіть, яка влада міста недобра», — зауважує Volodymyr Igorovych.

Чому люди бояться ходити вечірнім Тернополем? (ФОТО), фото-1 Чому люди бояться ходити вечірнім Тернополем? (ФОТО), фото-2
Тернопіль ліхтарі вуличне освітнення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі