У Тернополі люди поважного віку відвідуватимуть лекції та тренінги

Новий проект розпочинає соціальна ініціатива «Єднання поколінь» у Тернополі. Відтепер для людей поважного віку організовуватимуть лекції і тренінги на різноманітну тематику у Тернопільській міській центральній дитячій бібліотеці.

«Стартувала ще одна локація для зустрічей соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Тепер поважні тернополяни можуть відвідувати лекції та тренінги на мікрорайоні «Дружба» у Тернопільській міській центральній дитячій бібліотеці, що на вул. Миру 4а. Про важливість озеленення у Тернополі йшлося на одному занятті. Наш лектор розповідала про важливість озеленення міста не лише у дитячій бібліотеці, а й в ЕКО-бібліотеці.Відтепер для комфорту поважних мешканців міста, зустрічі відбуватимуться у вівторок та четвер на двох локаціях: о 15:00 у Тернопільській міській центральній дитячій бібліотеці та о 16:00 у ЕКО-бібліотеці», – повідомила зз координаторка соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Ольга Гордієнко.

На одній із лекцій йшлося про озеленення та його доцільність у Тернополі. Спікер – кандидат географічних наук, доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін ТНПУ ім. В. Гнатюка Надія Стецько.

Нагадаємо, досвід цього соціального проекту вирішили перейняти і на Хмельниччині.

Тернопіль літні_люди лекції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі