На Тернопільщині дітям роздають напої, що містять психотропні речовини?

У школах Чортківщини через батьківські Viber-групи активно поширюють повідомлення, що може насторожити, а у деяких людей навіть викликати паніку.

Як інформує "Чортків. Сіті", повідомлення містить інформацію наступного змісту:

"Шановні батьки! По місту група молодих людей роздає дітям Пепсі, Колу та сік (з психотропними препаратами). А також цукерки, жувальні гумки та інші дрібні солодощі з наркотичними речовинами. Іноді влаштовують на  шкільному подвір'ї якісь вікторини чи розіграші, навколо скупчуються діти, далі роздають "призи". Будь ласка, розкажіть дітям про небезпеку спілкування з незнайомими, бо є жертви".

У чортківському відділі поліції зазначають, що подібних звернень до них не було у всій Тернопільській області. Інтернет-простором Волині теж поширювали повідомлення аналогічног змісту. Інформаційне агенство "ВолиньPost" вже встигло спростувало інформацію, попередивши читачів, що це фейк.

Правоохоронці просять перед тим, як поширювати сумнівну інформацію, завжди її перевіряти на достовірність. Якщо такі випадки батькам відомі або їхні діти постраждали від таких дій, то обов'язково повідомляти поліції на лінію "102". 

Також у мережі ширяться численні спростування інформації, яка сполошила батьків. Зокрема у спільноті "По той бік новин" в мережі Фейсбук застерігають користувачів будь-як реагувати на подібне повідомлення, адже це звичайнісінький "фейк".

Втім порозмовляти з дітьми на тему спілкування з незнайомими людьми, а, тим більше, про отримання від них подарунків, не буде зайвим.  

На Тернопільщині дітям роздають напої, що містять психотропні речовини?, фото-1 На Тернопільщині дітям роздають напої, що містять психотропні речовини?, фото-2
Діти Тернопільщина напої психотропні препарати
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі