Тернопільські податківці вилучили незаконного алкоголю й тютюну на більш як 4 млн грн (ФОТО)

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва прокуратури області припинили протиправну діяльність мережі із постачання та реалізації незаконно виготовлених підакцизних товарів. Вона охоплювала територію Тернопільської, Львівської та Рівненської областей. Про це повідомляються на сайті відомства.

Проведено 14 обшуків у місцях розливу, зберігання та реалізації фальсифікату, а також транспортних засобах, якими здійснювалось його перевезення.

Вилучено майже 6,5 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. Значна частина такої продукції розлита у так звані бег-ін-бокси, що заборонено законом. Також вилучено 950 літрів спирту та більше 6 тисяч пачок тютюнових виробів.

З незаконного обігу вилучено підакцизні товари на суму 4,2 млн гривень. Відтак упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку в сумі близько 600 тис. гривень.

Триває досудове розслідування.

Загалом із початку року працівники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили незаконно виготовлених підакцизних товарів на суму 7,1 млн гривень.

Тернопільські податківці вилучили незаконного алкоголю й тютюну на більш як 4 млн грн (ФОТО), фото-1 Тернопільські податківці вилучили незаконного алкоголю й тютюну на більш як 4 млн грн (ФОТО), фото-2
тернопіль податкова міліція вилучення тютюн алкоголь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі