"Ви просто рятівники нації": артисти ВІА "Кіп'яток" назвали чотири причини, чому саме вони мають представляти Україну на "Євробаченні-2019"

Досі залишається невідомим, хто представлятиме Україну на "Євробаченні-2019". Тим часом зірки української естради пропонують шляхи "порятунку".

Тарас Стадницький, гуморист із "ВІП-Тернопіль" та учасник ВІА "Кіп'яток", на своїй сторінці в мережі Фейсбук опублікував допис, в якому навів чотири "залізних" аргументи на користь того, що саме його музичний колектив повинен представляти Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2019".

"ВІА Кіпяток готовий виручити Україну на Євробаченні! Ми точно:

-облажаємся і не привеземо наступний конкурс в Україну;

- ні разу не були в Ізраїлі;

- самі зробим собі візи;

- не маєм планів виступати в Росії наступні 100 років".

"Вйо, хлопці! Та Ви просто рятівники нації!"- Прокоментувала Тетяна Тернія.

"В різних опитуваннях: "Кого ви хочете бачити на ЄБ від України?" я завжди писав: ВІА Кіп'яток або Kurwa Matj !!! І чьо вас на відбір не запросили?"- Зазначив Олександр Риковський.

Нагадуємо, що переможниця національного відбору MARUV відмовилася брати участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2019", після неї відмовився висутвпати там і гурт "Freedom Jazz", невдовзі свою заяву про відмову від участі зробила і KAZKA.

"Ви просто рятівники нації": артисти ВІА "Кіп'яток" назвали чотири причини, чому саме вони мають представляти Україну на "Євробаченні-2019", фото-1
ВІА Кіп'яток Євробачення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі