У Тернополі розповіли про ідею створення першого приватного космодрому (ВІДЕО)

У Тернопіль приїхали представники Компанії "Space Logistics Ukraine", що ініціює розвиток космічної галузі в нашій державі. Відтак, лектори розповіли про можливість побудови космодрому в Україні та про успішний приклад Китаю та Америки. Про це у сюжеті Тернопіль1.

В Україні хочуть створити перший приватний космодром. Щоправда, зробити це не дозволяє законодавство, адже фінансувати космічну галузь підприємцям заборонено. Відтак, команда ініціаторів їздить країною, аби зібрати однодумців, які хочуть це змінити.  Потенціал України в космічної галузі - чималий. Але крім законодавчих ініціатив, бракує їм і тих, хто братиме активну участь в змінах. Відтак, представники компанії приїхали у Тернопіль, щоб   залучити зацікавлених людей до своєї команди. Наводять аргументи. "Ми бачимо перспективи цього. Якщо за 2-3 роки ми нічого не зробимо, то втратимо цю галузь назавжди. Тому що Америка і Китай настільки вперед відірвались, що потім їх наздогнати буде дуже тяжко. Але у нас є ще шанс", каже засновник компанії "Space Logistics Ukraine" Дмитро Легеза.

Тож єдиний вихід об'єднуватися і здійснювати прорив у розвитку космосу, каже астроблогер Валентин Гаденов. "Ми пояснюємо для чого потрібно розвивати космічну галузь. Для чого потрібно прагнути до високих технологій. Адже це прямий шлях у майбутнє", додає радник компанії "Space Logistics Ukraine" Валентин Гаденов. 

А також Валентин Гаденов вважає, розвиток космічної галузі поверне в Україну молодь та зупинить міграцію. А гроші на задумане завжди знайдуть. Адже уже є охочі проінвестувати розвиток космічної галузі.

тернопіль космос космодром
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі