Не тоне: екс-губернатор Тернопільщини "всплив" під час візиту в область проросійського кандидата

Не тоне: екс-губернатор Тернопільщини "всплив" під час візиту в область проросійського кандидата

Екс-голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян засвітився днями в Фейсбуці завдяки рекламному поширенню інформації одного з проросійських кандидатів в Президенти України.

Кандидат в рамках свого туру Україною на Тернопільщині побував в оплоті «руського міра» – Почаївській лаврі. Хоптян відзначився обніманням та поцілунками гостя при в’їзду в область, а згодом супроводжував його в лаврі. Також в складі ескорту на фото фігурує і одіозна дружина Хоптяна.

Що цікаво, в коментарях до промоційного повідомлення тернополяни почали кепкувати і з Хоптяна, і з самого кандидата, називаючи його "сепаром". Однак неугодні коментарі невдовзі були видалені. 

Нагадаємо, Валентин Хоптян під час перебування на посаду голови ТОДА прославився затятою відданістю Віктору Януковичу, заявивши, що готовий пожертвувати життям, якщо «бос» дасть таку команду.

Не тоне: екс-губернатор Тернопільщини "всплив" під час візиту в область проросійського кандидата, фото-1 Не тоне: екс-губернатор Тернопільщини "всплив" під час візиту в область проросійського кандидата, фото-2
Валентин Хоптян Почаїв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі