Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія»

Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», Оксана Федоришин

Дипломатичний діалог Королівства Норвегії та України триває упродовж багатьох років. Між двома державами було встановлено  тісні політичні стосунки, організовувалися візити, зустрічі, реалізовувалися проекти  не лише на загальнодержавному рівні, а й в регіональних осередках.

 Починаючи з 24 вересня 2003 року було започатковано  Українсько-Норвезький  проект «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні». З 2003 по 2018 рік його учасниками стали близько 10 000 осіб.

Метою проекту є зменшення впливу негативних соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектору України для звільнених у запас військовослужбовців та членів їх сімей. Тобто це дає можливість  розгорнути чистий аркуш у житті військовиків та їх родин – розпочати свою справу чи здобути нову спеціальність, професійно зростати та соціально адаптуватися.

 Допомога у реабілітації військовослужбовцям реалізувала себе у понад 40 українських містах, зокрема у 20 навчальних закладах, серед яких і Тернопільський національний економічний університет.

 У рамках реалізації проекту в ТНЕУ 22 лютого 2019 року відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру, слухачами якого стали більше 30 осіб.

 «Раді вітати Вас, дорогі учасники проекту «Україна – Норвегія» у нашому університеті. Переконані, що під час проходження навчання Ви не лише здобудете необхідні знання, які сприятимуть підвищенню Вашого рівня конкурентоспроможності на ринку праці, а й знайдете друзів, однодумців, які стануть Вашою надійною підтримкою, а можливо і майбутніми партнерами у відкритті власної справи. Вас чекає ряд семінарів, тренінгів, практичних занять, консультацій провідних фахівців. Ми докладатимемо максимум зусиль для того, аби Ваше перебування у стінах ТНЕУ було комфортним, корисним і сприяло успішній самореалізації кожного із Вас», – звернулася до присутніх  проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) Десятнюк Оксана Миронівна.

 Цінуємо підтримку Норвегії та те, що вона не залишилася осторонь подій, які відбуваються в Україні, а простягнула руку допомоги в реабілітації не лише військовослужбовців, а й членів їх сімей. Радіємо, що проект є прогресивним та приносить вагомі результати. Завдяки набутим вмінням та знанням, деякі його учасники уже змогли певним чином реалізувати себе, розпочати власну справу та вирішити питання щодо працевлаштування.

Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-1 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-2 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-3 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-4 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-5 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-6 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-7 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-8 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-9 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-10 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-11 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-12 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-13 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-14 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-15 Відбулося урочисте відкриття чергового навчального семестру у рамках проекту «Україна – Норвегія», фото-16
ТНЕУ новини_ТНЕУ тернопільський_національний_економічний_університет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі