На Тернопільщині чоловік за два дні самотужки засипав понад 50 ям на дорозі (ФОТО)

Мешканець села Залісся, що на Чортківщині, Борис Гора вже декілька днів поспіль на своїй сторінці звітує у соцмережах про самотужки започатковану та проведено акцію "Мінус яма".

Як інформує "Терен", чоловік не лише власноруч засипає ями щебенем та глиною, а ще й збирає сміття із узбіччя. 

Набравши щебеню та глини у відра, чоловік вантажить їх у свою стареньку автівку та виїжджає на ліквідацію найбільших вибоїн.

"Завдяки вашим лайкам і позитивним коментам, поїхав і нині за колію трохи на дорозі попрацювати. Багато водіїв голову гарно махали, деякі пальці позитивні показували, а один навіть спинився і дав двісті гривень просто так – казав, що немає часу, але має гроші, і те зацінив. Навіть не знаю його особисто. То я ще троха поїздив туди-сюди і полатав цього разу багато ям, більше 50 точно.

Ну, і позбирав вже сміття поруч. Але то лиш крапелька з того, що здалось би, але хоч так", – ділиться у Фейсбуці зробленим за день Борис.

На Тернопільщині чоловік за два дні самотужки засипав понад 50 ям на дорозі (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині чоловік за два дні самотужки засипав понад 50 ям на дорозі (ФОТО), фото-2 На Тернопільщині чоловік за два дні самотужки засипав понад 50 ям на дорозі (ФОТО), фото-3 На Тернопільщині чоловік за два дні самотужки засипав понад 50 ям на дорозі (ФОТО), фото-4
Борис Гора мінус яма акція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі