"...ічна слава героям!": у Тернополі помаленьку обсипається пантеон в парку Слави (Фото)

"...ічна слава героям!": у Тернополі помаленьку обсипається пантеон в парку Слави, Дмитро Бондаренко

Після того, як увага суспільства переключилася на вшанування сучасних героїв, полеглих на Майдані та в зоні АТО, а заходи перемістили на майдан пам’яті Героїв Небесної сотні, парк Слави набуває дедалі жалюгіднішнього вигляду.

Фразу «Вічна слава героям!» тут, вочевидь, уже трактують без пафосу, і якщо з неї випадають літери – то комунальники не роблять з цього якоїсь проблеми. Можливо, раніше це був би скандал, але не сьогодні.

Власне, монументальний обеліск слави, такий собі понурий відгомін радянщини, помаленьку доживає своє. Водночас він є німими свідченням того як в місті виконують закон про декомунізацію, а також подвійних стандартів влади міста. Напевно, нікому не потрібно пояснювати, чиїм символом є п’ятикутна зірка, по центру якої палав вічний вогонь. Однак вона досі красуєть на постаменті. Тоді як невинну мистецьку ліпнину із зображенням карти області, яка у разі належної міфологізації могла стати принадою для туристів, під приводом «декомунізації» поспішили прибрати з Театрального майдану на користь чергової будки.

При цьому робили все на стільки ліворуко, що пам’ятку понищили і до музею вона цілою так і не доїхала. Власне це все, що потрібно знати про реальну «декомунізацію» в Тернополі. Тим паче, що залишків радянських символів на вулицях міста досі не бракує.

"...ічна слава героям!": у Тернополі помаленьку обсипається пантеон в парку Слави (Фото), фото-1 "...ічна слава героям!": у Тернополі помаленьку обсипається пантеон в парку Слави (Фото), фото-2 "...ічна слава героям!": у Тернополі помаленьку обсипається пантеон в парку Слави (Фото), фото-3 "...ічна слава героям!": у Тернополі помаленьку обсипається пантеон в парку Слави (Фото), фото-4 "...ічна слава героям!": у Тернополі помаленьку обсипається пантеон в парку Слави (Фото), фото-5 "...ічна слава героям!": у Тернополі помаленьку обсипається пантеон в парку Слави (Фото), фото-6
пантеон парк Слави декомунізація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі