Лондонський суд арештував елітні маєтки олігарха з Тернопільщини (ФОТО)

Лондонський суд арештував два маєтки олігарха з Тернопільщини, уродженця села Синьків, Заліщицького району Дмитра Фірташа та інше майно на суму 50 мільйонів фунтів. 

Як інформує "Репортер", забезпечувальні заходи накладені на вимогу російського банку ВТБ, боржником якого є Дмитро Фірташ. Два арештовані судом маєтки – це елітні будинки у центрі британської столиці. Перший – п’ятиповерховий особняк загальною площею понад 1,5 тис. кв. метрів. Він знаходиться у престижному районі Найтсбрідж поруч з Гайд-парком.

Другий арештований маєток є фактично історичним і ще більшим. Його орієнтовна площа становить близько 2,6 тис. кв. метрів. За даними британських ЗМІ, раніше він був частиною колишньої станції лондонського метро "Бромптон-роуд", яку відкрили 15 грудня 1906 року. Однак вона виявилася занадто близько розташована до сусідніх станцій "Найтсбрідж" і "Південний Кенсінгтон". Влада визнала недоцільним її утримувати і в липні 1934 року її закрили.

Окрім маєтків, суд наклав арешт на акції Фірташа в кінокомпанії Via Film Ltd. Їхня вартість відповідно до фінансової звітності, становить близько 2 мільйона фунтів.

Крім того, Лондонський суд  зобов’язав олігарха розкрити всі свої активи, які також можна буде стягнути. Якщо Фірташ відмовиться це зробити, йому загрожує звинувачення у неповазі і образі правосуддя. Воно передбачає засудження до кількох років в’язниці.

Представники ВТБ подали позов до Високого суду Англії і Уельсу 26 лютого в підтримку рішення окружного суду кіпрського міста Лімасол.

Останній раніше вже ухвалив забезпечувальні заходи щодо активів і майна Дмитра Фірташа. Відповідно до неї, суд наклав арешт на майно олігарха, зареєстроване на території Великої Британії.

Лондонський суд арештував елітні маєтки олігарха з Тернопільщини (ФОТО), фото-1
Фірташ маєтки Лондон арештовано
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі