• Головна
  • «Перемога Петра Порошенка продовжуватиме шлях до європейського майбутнього України», - Дмитро Павличко на Тернопільщині
20:10, 4 березня 2019 р.

«Перемога Петра Порошенка продовжуватиме шлях до європейського майбутнього України», - Дмитро Павличко на Тернопільщині

У перші весняні вихідні Тернопільщину відвідав поет, на віршах якого виростало нове покоління української нації, громадсько-політичний діяч та герой України Дмитро Павличко.

Попри свій поважний вік, він відвідав кілька районних центрів нашої області. Зали у кожному місті були вщент заповнені охочими послухати класика української літератури. Адже думка такої поважної і знакової для українського народу особистості не може залишити байдужими жодного активного громадянина.

Дмитро Павличко висловив свою політичну позицію та сприйняття цьогорічних кандидатів у Президенти. Йому, як людині, що мала відношення до проголошення незалежної України, дуже важливо аби на чолі держави був достойний «отаман». На його думку, наш народ має висловити довіру тому, хто спроможній гідно представляти та ефективно захищати інтереси українського суспільства на світовій арені. Саме таким бачить чинного Президента Петра Порошенка герой України.

Поет поділився з присутніми спогадами прo стaнoвлення Укрaїни як незaлежнoї держави, про боротьбу за українську мову та українську церкву. Він наголосив, що обов’язок молодих поколінь зберегти усі нaдбaння, яких вдалося досягнути зa рoки незaлежнoсті. Йшлося зокрема, про здобуття автокефалії Українською Церквою. Адже тепер мільйони українців слухатимуть Боже слова на рідній, українській мові. За словами Дмитра Павличка, це величезна заслуга нашого Гаранта.

Гість закликав пристуніх зрозуміти, наскільки важливими є вибори Президента 31 березня, прийти і проголосувати за кандидата, який реальними справами показав свою відданість українському народу. Перемога Петра Порошенка засвідчить єдність українського народу, сприятиме суспільній злагоді і продовжуватиме шлях до європейського майбутнього України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дмитро Павличко #Петро Порошенко
Оголошення
live comments feed...