Абітурієнтам на замітку: стали відомі правила прийому вступників в 2019 році

Українські заклади вищої освіти затвердили правила прийому вступників, що використовуватимуться при проведенні вступної кампанії в 2019 році.

Правила прийому навчальних закладів отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної електронної бази з питань освіти за договором з ДП «Інфоресурс».

Правила прийому закладів освіти містять перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм, а також конкурсних пропозицій, за якими здійснюватиметься прийом на кожний рівень вищої освіти.

Також правила визначають порядок проведення конкурсного відбору та строки зарахування вступників за ступенями вищої освіти.

Вступники та їхні батьки мають можливість ознайомитись з переліком конкурсних предметів, з яких вступники мають подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на основі повної загальної середньої освіти.

Окрім цього, умови вступу до закладів вищої освіти містять іншу корисну інформацію, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватись в особливостях проведення вступної кампанії.

Ознайомитись з умовами прийому ви можете на сайті «Вступ.ОСВІТА.UA» або у розділі Умови вступу.

абітурієнти правила_вступу ВУЗ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі