На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ)

Купи пластикових і скляних пляшок, дитячі іграшки та інший непотріб просто на околицях міста Теребовлі побачив місцевий мешканень Ярослав Ярошевський. Свої враження описав у своєму дописі у соцмереджі.

"За два дні я пройшов крайкою лісу від Гімназії до переїзду через колію на Підзамчу.

Від того що бачив всередині просто все кипить...Цензурних слів я підібрати не можу.

Характеризувати тих людей, з вини яких це все твориться не буду - самі все бачите.... 

Карта локацій смітників - https://www.google.com/maps/d/viewer

На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-1

Кілька фактів: 

У Швейцарії, щоб викинути 5 кілограмів сміття, треба заплатити 2-3$ і воно має бути посортоване і викинуте в певний день. Середня зарплата там 6000$. Перерахуємо ті 2-3$ до українських середніх зарплат. Отримаємо 2-3 гривні. Багато?

Штраф за викинуте сміття в Швейцарії - від 150$ до 10000$ + витрати на прибирання + судові витрати. Еквівалент до наших зарплат - 170 грн.

В Україні штраф за несанкціоноване викидання від 340 грн. Такий самий штраф за незаключення договору на вивезення ТПВ.

Штраф в Україні ніби менший, але судові витрати та витрати на прибирання штрафи між нашими країнами все вирівнюють.

Індивідуальний договір на вивезення сміття з «Катруб» в Теребовлі 37 грн на місяць за контейнер 120 літрів та 73 грн за контейнер 240 літрів. Вивезення сміття 2 рази на місяць. Середня вага сміття в контернері 120 літрів - 20-40 кг = по швейцарських розцінках було би десь 40-100 грн. Причому у нас це несортоване сміття. Тому у нас і ціни нижчі і умови лояльніші. Але люди вперто несуть сміття до лісу"- зазначив чоловік.

На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-2 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-3 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-4 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-5 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-6 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-7 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-8 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-9 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-10 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-11 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-12 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-13 На Тернопільщині на околиці міста "виросло" величезне сміттєзвалище (ФОТОФАКТ), фото-14
тернопіль теребовля сміття ліс пластик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі