Власники "євроблях" вигадали дієву схему, як уникнути розмитнення (ВІДЕО)

Представники "АвтоЄвроСили" розповіли, як обійти розмитнення "євроблях". В рамках запропонованої схеми  авто розмитненню не підлягають.

Державна фіскальна служба оприлюднила ТОП-5  найдорожчих "євроблях", розмитнених в Україні у пільговий період. На першому місці цього списку "Mercedes-Benz AMG G 63" 2018 року випуску, сума митних платежів на це авто перевищила 1,5 мільйони гривень.

На другому місці 2-річний "Porsche", вартість розмитнення якого сягнула 1,3 млн гривень.

На третьому місці знаходиться "Audi R8" - 1,2 млн гривень. А завершують цей рейтинг відразу два "Bentley", сума розмитнення одного з яких становила близько 900 тис гривень.

Тим часом дотепні громадяни придумали спосіб, як обійти розмитнення "євроблях". Авто реєструється в європейських фірмі та  начебто постачають  ними товари для українських компаній. У такому випадку машини розмитненню не підлягають.

Проти того, що це схема для ввезення в Україну "євроблях", активісти "АвтоЄвроСили" не відпираються. Але наполягають: діють законно. 

"Люди використовують якісь схеми, думають, вигадують",- пояснює Дмитро Юмаєв, представник "АвтоЄвроСили". -"Бо законодавство не може бути ідеальним..."

На кордоні було зупинено ряд авто із литовською реєстрацією, власники авто вимагають пропустити їх в Україну, однак митні службовці відмовляються: адже (за умовами договорів із Литвою) перевозити вантаж із цієї країни можуть лише вантажні машини.

Юристи підтверджують: вантажі можна перевозити тільки вантажівками. Однак активісти невдовзі можуть скористатися іншою шпаринкою, якщо доведуть, що між водіями та литовськими фірмами не трудові, а цивільно-правові відносини.

Детальніше дивіться у відео "1+1".

Євробляхи спосіб уникнути розмитнення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі