Тернополянин врятував сову від смерті та відправив її на лікування у Київ (ВІДЕО)

Тернополянин врятував травмовану сову. Птаху непритомну знайшов під деревом і забрав додому. Кілька днів сова жила у помешканні Юрія Дмитровського. Однак чоловік був змушений передати її потягом до столиці.

Вона не любить надмірної уваги та відеокамери, тому заховається у руках господаря. Пан Юрій її знайшов на вулиці, неподалік пологового будинку на Сонячному масиві.

"Дивлюся біля дерева стоїть сова. Потім вона полетіла, але я продовжував за нею стежити. Чую щось зашипіло, підходжу ближче, а там лежить сова",- пригадує тернополянин Юрій Дмитровський.

Юрію стало шкода залишати сову. Чоловік добре знається на птахах. Вдома він розводить декоративних пернатих. Відтак розумів, що сова може загинути, тому забрав її додому.

Юрій припускає, що це сова Пугач. Їй близько двох років. Вдома найбільше сові зраділи діти Юрія. Вони разом з батьком допомагали виходити пташину. Сова потребує особливого догляду і харчування. Син Юрія каже, спочатку сова боялась родину Дмитровських, та з часом звикла.

Разом з батьком Йосип прийшов на залізничний вокзал, щоб потягом передати сову до столичної клініки. У Тернополі, за їх словами, не роблять птиці рентген. Та й немає фахівця, який добре розуміється в лікуванні пернатих. Прийняти птаха зголосилися аж в столиці. Там, каже Юрій, є реабілітаційний центр для великої і мілкої птиці.

На щастя, провідниця, почувши історію Юрія, не відмовила взяти живий багаж. Однак на камеру говорити не захотіла. Чоловік навіть не давав імені своїй пернатій знайді, щоб не прив’язуватися.

Вранці він телефонував і сказав, що птаху забрали і вже обстежили. У неї черепно-мозкова травма. Кілька тижнів реабілітації і якщо птаха видужає, її відпустять на волю.

Детальніше дивіться у відео "Т1".

Сова порятунок Тернопіль столиця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі