• Головна
  • Зловмисниця викрала з будинку тернополянки десять тисяч гривень
15:31, 7 березня 2019 р.

Зловмисниця викрала з будинку тернополянки десять тисяч гривень

Кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 ККУ слідчі Шумського відділення поліції розпочали за заявою потерпілої – мешканки села Бірки. Жінка повідомила, що з її помешкання невідома особа викрала 10 тисяч гривень.

Оперативними заходами поліцейським вдалося встановити та розшукати особу зловмисниці. Нею виявилася 24-річна жителька Хмельницької області. Крадійка у скоєному зізналася. Триває досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #злодійка #крадіжка
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення