"Не кожен витримає такий шалений ритм": тернополянин побував на карнавалі у Бразилії (ФОТО)

Тернопільський підприємець та бізнесмен Тарас Демкура побував у Бразилії на карнавалі. Своїми враженнями чоловік вирішив поділитися із громадськістю.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук чоловік опублікував фото з цієї дивовижної країни, додавши розлогий коментар:

"Здається, Бразилія саме більше гордиться двома речами -футболом та карнавалом. Кажуть,що після їхнього Різдва, 25 грудня, ніхто робити нічого не хоче.Всі кажуть-я готуюся до карнавалу.

І от він настав! З 9 ранку і до 7 ранку ішло це безперервне дійство, одна колона під шалену самбу змінювала іншу. Там є перша,ліга,друга та вища ліга! Що люди тільки не придумають ,щоб тільки не робити,а веселитися. Так-що в нас в січні тільки перших три тиждні до Йордану безділля,а тут три місяці підготовки.

Емоцій та вражень багато,але до самого ранку не кожен витримає такий шалений ритм! Краще подивіться,але тут треба бути,щоб відчути всі емоції. Хто немає можливості поїхати сюди,рекомендую поіхати на карнавал,що проходить на Тернопільщині під час Різдвяних свят в Горошовій та інших селах,а також в Чернівцях-щось подібне,але масштаби інші", — написав Тарас Демкура. 

"Не кожен витримає такий шалений ритм": тернополянин побував на карнавалі у Бразилії (ФОТО), фото-1 "Не кожен витримає такий шалений ритм": тернополянин побував на карнавалі у Бразилії (ФОТО), фото-2 "Не кожен витримає такий шалений ритм": тернополянин побував на карнавалі у Бразилії (ФОТО), фото-3 "Не кожен витримає такий шалений ритм": тернополянин побував на карнавалі у Бразилії (ФОТО), фото-4 "Не кожен витримає такий шалений ритм": тернополянин побував на карнавалі у Бразилії (ФОТО), фото-5 "Не кожен витримає такий шалений ритм": тернополянин побував на карнавалі у Бразилії (ФОТО), фото-6 "Не кожен витримає такий шалений ритм": тернополянин побував на карнавалі у Бразилії (ФОТО), фото-7
Тернополянин карнавал Бразилія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі