"Тріскають стіни, руйнуються оселі": через вантажівки потерпає містечко на Тернопільщині (ФОТО)

На Тернопільщині містечко Скалат потерпає через рух вантажівок, котрий спричиняє руйнування стін і фундаментів у будівлях. Як запевняють місцеві мешканці, з  роками ситуація лише погіршується.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив Віктор Фесків. Він опублікував допис, в якому виклав суть проблеми, додавши ілюстративні фото:

"Вечірні "поїзди" на дорогах Скалата… Їдуть вечором ешелонами, щоб не так в очі кидалось. Стоїш на тротуарі – і відчуваєш, як тебе підкидає від руху фур.

Роками люди б'ються, щоб припинити рух важких машин через історичний центр міста, бо приходить біда в оселі: тріскають стіни, руйнуються фундаменти… Обіцянок було багато, та фур їде щораз більше. Все можна змінити, встановивши законних (!) два знаки з дозволеною вагою (один є, але на нього ніхто не звертає уваги). А фортеця,що внесена у "Пам'ятки архітектури національного значення" і захищається Законом, зобов'язує заборонити рух багатотонного транспорту, якому дозволено проїжджати не ближче за 50 метрів від пам'ятки архітектури державного значення".

За подальшим розвитком подій стежте в наших наступних публікаціях.

"Тріскають стіни, руйнуються оселі": через вантажівки потерпає містечко на Тернопільщині (ФОТО), фото-1 "Тріскають стіни, руйнуються оселі": через вантажівки потерпає містечко на Тернопільщині (ФОТО), фото-2 "Тріскають стіни, руйнуються оселі": через вантажівки потерпає містечко на Тернопільщині (ФОТО), фото-3 "Тріскають стіни, руйнуються оселі": через вантажівки потерпає містечко на Тернопільщині (ФОТО), фото-4 "Тріскають стіни, руйнуються оселі": через вантажівки потерпає містечко на Тернопільщині (ФОТО), фото-5 "Тріскають стіни, руйнуються оселі": через вантажівки потерпає містечко на Тернопільщині (ФОТО), фото-6
Містечко руйнується вантажівки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі