На Тернопільщині десяток жінок, священик і сільський голова власноруч відремонтували дорогу (ВІДЕО)

На Тернопільщині в селі Білозірці місцеві мешканці влаштували толоку з відновлення дороги. Люди з лопатами засипали ями щебенем, -  пише ТСН.

Атомобілісти підтримували незвичних дорожників сигналами клаксонів. "Робота однозначно не жіноча, робота чоловіча, звичайно. Але як треба – то треба! Нас нині здебільшого жіноча компанія — два чоловіка на ціле село", - каже місцева жителька Зоряна.

Лопати взяли до рук також сільський голова і настоятель храму. Обидва працювали у шапках з помпонами, пояснили цей дрес-код бажанням повеселити дівчат. "Добрий метод для схуднення", - каже священик Олексій Філюк. "Отче, то фітнес називається", - підказують йому жінки.

85-річний дід Андрій вважає себе чоловіком у силі, тому приїхав власним возом і кобилою допомогти жіночкам. Інших злякала погода або відволікли власні справи. Чи зберуться ще раз на таку толоку – селянки не певні. Але кажуть, що встигли не все – лишився ще один шматок дороги з ямами, тому його, як естафетну паличку, передають чоловікам Білозірки.

тернопіль толока священик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі