"Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав односельців не палити суху траву (ФОТО)

Борис Гора, який нещодавно самостійно "латав" ями на дорогах Тернопільщини, відзначився черговою акцією, покликаною для збереження навколишнього середовища та нашого з вами здоров'я. Цього разу чоловік проводив роз'яснювальну роботу зі своїми односельцями про те, чому не можна палити суху траву та листя. Також провів акцію по прибиранню узбіччя в своєму селі. По це він написав на своїй сторінці у Facebook:

— Акція - поінформуй і попередь! Завдяки ФБ і друзям Andy Lytvyn і Тарас Придаткевич, що друканули листівки й передали мені в село туристами, трохи вже порозвішував в селі, в магазині лишив, менші А-5 роздаю в руки, але дивлюсь в очі, аби не дурно. Пройшовся по сусідах, що палили на своїх подвір'ях, городах, аби було чисто, в селі дві точки видів і поговорив з ними, ну, і дітиська зі школи також трохи помогли. Бачу в очах їхніх знання про те, що воно не добре, кажуть, що то востаннє, і шо вони постараються проконтролювати, аби не розгорілось далі. Розумію глобальність питання, що влада не забезпечить вивіз (говорив з головихою), не всі люди спроможні самостійно то робити, та й звиклість поколінь, тому намагаюсь робити те в спілкуванні людському, поперджувальному, кажу, штраф, спочатку 432 грн, а потім тисяча і більше. Найкраще сприймають аргумент штрафів.  Є ідея на сільській сесії, зборах громади, аби прийняти своє рішення, тарифи і гроші з рук брати тут, в селі, а не дурно кликати поліцаїв, і штрафи в те корито піде чиновникам. То на перспективу, і можуть бути знижки, або виправні роботи разом зі мною,  — розповідає Борис Гора. 

"Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав однос..., фото-1 "Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав однос..., фото-2 "Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав однос..., фото-3 "Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав однос..., фото-4 "Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав однос..., фото-5 "Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав однос..., фото-6 "Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав однос..., фото-7 "Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав однос..., фото-8 "Роздаю листівки в руки, але дивлюся в очі, аби не дурно було": мандрівник та активіст з Тернопільщини "ходив по сусідах" та закликав однос..., фото-9

Сьогодні, 10 березня, Борис Гора святкує свій ювілей. Редакція сайту Тернополя 0352.ua вітає його з цим святом! Бажаємо ще більше натхнення, позитиву, здоров'я, щастя та жаги до гарних змін в нашій країні! 

Борис Гора мандрівник активіст суха трава листя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі