Пильнуймося: на Тернопільщині сильний вітер здирає дахи з будівель, пошкоджено купол храму (Фото)

Пильнуймося: на Тернопільщині сильний вітер здирає дахи з будівель, пошкоджено купол храму, Дмитро Бондаренко

Негода завдала сималих збитків на Тернопільщині.

10 березня орієнтовно о 7:00  в с. Поділля Заліщицького району в наслідок сильного пориву вітру зірвало покрівлю з будівлі свинарника ТзОВ «Маяк». Загальна площа будівлі орієнтовно 2000 м.кв, знищено половину покрівлі. На даний момент в будівлі проводиться реконструкція, приміщення не діє та не заселене тваринами. Внаслідок події ніхто не постраждав. На місці події працює комісія Заліщицької РДА, повідомляє прес-служба ДСНС в Тернопільській області.

11 березня о 08:40 у місті Чортків по вулиці Шевченка зірвало покрівлю з будівлі готелю. Орієнтовна площа покрівлі 500 кв.м. Внаслідок події ніхто не постраждав. На місці події працює 3 відділення пожежно-рятувальних підрозділів 6-ї ДПРЧ Управління, оперативна група Чортківського РВ Управління, комісія Чортківської міської ради.

11 березня о 09:40 внаслідок ускладнення погодних умов, сильних поривів вітру в смт. Підволочиськ по вул. Мстислава, пошкоджено покрівлю на будівлі Підволочиської ЦРКЛ. Орієнтовна площа пошкодженої покрівлі 50 кв.м. Внаслідок події ніхто не постраждав. На місці події працює, оперативна група Підволочиського РВ Управління, комісія Підволочиської РДА.

11 березня о 9:40 внаслідок сильних поривів шквального вітру відбулось пошкодження (розкриття) шиферної покрівлі даху будівлі 8-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Тернопільській області, на площі 40 м.кв.

У с. Пилявка Бучацького району внаслідок сильних поривів вітру пошкоджено покрівлю даху місцевої ЗОШ на площі орієнтовно 60 м.кв. На місце події виїхала оперативна група Бучацького РВ Управління.

Додаткова інформація про наслідки ускладнення погодних умов, станом на 11:00 :

- с. Залісся Борщівського району – пошкоджено покрівлю дитячого садка на площі 45 м.кв.

- с. Ланівці Борщівського району – пошкоджено покрівлю місцевої ЗОШ на 35 м.кв.

- с. Хмелівка Теребовлянського району – пошкоджено покрівлю ЗОШ на площі 40 м.кв.

- с. Ілавче Теребовлянського району – пошкоджено купол місцевої церкви.

- с. Іванівка Теребовлянського району – внаслідок сильних поривів вітру впала водонапірна вежа, недіюча та недобудована.

- с. Гумниська Теребовлянського району – пошкоджено покрівлю місцевого будинку культури на площі 30 м.кв.

Пильнуймося: на Тернопільщині сильний вітер здирає дахи з будівель, пошкоджено купол храму (Фото), фото-1 Пильнуймося: на Тернопільщині сильний вітер здирає дахи з будівель, пошкоджено купол храму (Фото), фото-2 Пильнуймося: на Тернопільщині сильний вітер здирає дахи з будівель, пошкоджено купол храму (Фото), фото-3 Пильнуймося: на Тернопільщині сильний вітер здирає дахи з будівель, пошкоджено купол храму (Фото), фото-4 Пильнуймося: на Тернопільщині сильний вітер здирає дахи з будівель, пошкоджено купол храму (Фото), фото-5 Пильнуймося: на Тернопільщині сильний вітер здирає дахи з будівель, пошкоджено купол храму (Фото), фото-6
вітер негода пошкодження
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі